Eğitimin amacı; Mali Anayasamız olan 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu 24.12.2003 tarih ve 25326 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş ve uygulamada görülen aksaklıklar dikkate alınarak zaman içinde çeşitli değişikliklere uğramıştır. Kamu bütçelerinin hazırlanması, uygulanması bu bağlamda kamu kaynaklarının, etkili, ekonomik ve verimli bir şekilde elde edilmesi ve kullanılması, mali saydamlığın sağlanması bütçelerin uygulanmasında görevli olan başta harcama yetkilileri, gerçekleştirme görevlileri ve muhasebe yetkilileri olmak üzere her kademedeki kamu görevlilerinin görev ve sorumlulukları bu kanunda hükme bağlanmış olup, eğitimin amacı bu konularda katılımcıların bilgilendirilmesi ile uygulamadaki sorunlarının cevaplandırılmasıdır.

Eğitime katılacaklardan; ders notu, kırtasiye malzemesi, aralarda ikram giderleri ve öğlen yemeği tarafımızdan karşılanmak üzere, kişi başı 850,00 TL (KDV dahil) katılım ücreti alınacaktır.

Eğitim bedelini şahsi olarak karşılayacak katılımcılar ödemeyi eğitimden önce yatırarak dekontu başvuru esnasında sisteme yükleyeceklerdir.

Eğitim 22 - 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Eğitim hakkında detaylı açıklama için 0312 216 16 86 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Açıklama

Önemli Açıklama: Eğitime katılmak isteyen kursiyerler ücretin tamamını aşağıda yer alan banka hesabına yatırarak yada GAZİSEM'de Halkbank Paraf karta 9 taksit diğer banka kredi kartlarına peşin olarak kredi kartı ile ödemelerini yapabilirler. Kursiyerler, bu işlemin ardından aşağıda anlatıldığı şekilde online kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Eğitime kaydın tamamlanabilmesi için eğitim ücretinin, en geç 17 Mayıs 2017 Çarşamba saat 16.30'a kadar yatırılarak kaydın online olarak tamamlanması gerekmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarından eğitimimize katılacak olan katılımcılar dekont yerine kurumlarından aldıkları resmi olur yazısını Merkezimize ileterek ön kayıt yaptırabilirler. Eğitim başladıktan sonra Merkezimiz tarafından düzenlenen eğitim faturasını katılımcılar kendi kurumlarına ödeme için teslim ederek ödeme sürecini başlatacaktır.

Ödemeler internet üzerinden e-dekont almak koşulu ile EFT yoluyla da yapılabilir.

Hesap No:    GAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ GAZİSEM HESABINA

                      HALK BANKASI

                      ŞUBE NO: 1294

                      HESAP NO: 06000165

                      IBAN : TR59 0001 2001 2940 0006 0001 65

Eğitim Başvurusu: Başvurular aşağıda yer alan Eğitim Başvuru Formu ile banka dekontunun bir kopyası (resim olarak) form doldurulduktan sonra sisteme yüklenerek online olarak gerçekleştirilecektir. Dekontun açıklama kısmına "Ad Soyad", "T.C. Kimlik No",  "5018 Sayılı Kanun Eğitimi" bilgileri yazdırılmalıdır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU