Duyurular

Eğitim örgün (yüz yüze) eğitim olup, teorik ve uygulamalı yürütülecektir. Eğitim programında yer alan konuların teorik alt yapısı açıklandıktan sonra vaka çalışmalarıyla uygulamaları yapılacaktır. Eğitim programını yürütecek öğretim üyeleri ve ders programı aşağıda yer almaktır.

 

2018-Eylül Bağımsız Denetçilerin Sürekli Eğitimi Dönemi Eğitim Programı

 

Eğitim programı toplam 23 saat olup, 18 saat BOBİ FRS seçmelidir. Bu çerçevede eğitim planlandığında toplam eğitim bedeli kişi başına KDV dâhil 600 TL'dir. Modüller itibariyle eğitim fiyatları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

 

 

KREDİ

Modül Fiyatı (TL)

Etik

5

200

BOBİ FRS

18

400

TOPLAM

23

600

 

- Katılımcılar modülleri ayrı ayrı alabileceklerdir.

- Fiyatlara KDV dahildir. KDV oranı % 8’dir.

 

Eğitim GAZİSEM Derslik 3'te gerçekleştirilecektir.

 

Önemli Açıklama: Eğitime katılmak isteyen kursiyerler alacakları eğitim türüne göre hesapladıkları eğitim ücretini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları gerekmektedir. Kursiyerler, bu işlemin ardından aşağıdaki butona tıklayarak online kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Eğitime kaydın tamamlanabilmesi için eğitim ücretinin yatırılarak dekontunun GAZİSEM'e teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Ödemeler internet üzerinden e-dekont almak koşulu ile EFT yoluyla da yapılabilir.

Hesap No:    GAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ GAZİSEM HESABINA

                      HALK BANKASI

                      ŞUBE NO: 1294

                      HESAP NO: 06000165

                      IBAN : TR59 0001 2001 2940 0006 0001 65

Eğitim Başvurusu: Başvurular aşağıda yer alan Eğitim Başvuru Formu ile online olarak gerçekleştirilecektir. Dekontun açıklama kısmına "Ad Soyad", "T.C. Kimlik No",  "Bağımsız Denetçi Eğitimi" bilgileri yazdırılmalıdır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU