Eğitimin amacı; Merkezimiz bünyesinde açılan arabuluculuk eğitimi programı, Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu çerçevesinde arabuluculuk sınavına girebilmek ve arabuluculuk siciline yazılabilmek için alınması gereken zorunlu eğitimi karşılamak üzere açılmıştır.

Eğitime katılacaklardan; ders notu ve kırtasiye malzemesi tarafımızdan karşılanmak üzere, kişi başı 1000,00 TL (KDV dahil) katılım ücreti alınacaktır.

Katılımcılar, eğitim bedelini eğitimden önce yatırarak dekontu başvuru esnasında sisteme yükleyeceklerdir.

Eğitim 29 Mayıs - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Eğitim hakkında detaylı açıklama için 0312 216 16 86 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Detaylı Açıklama

Önemli Açıklama: Eğitime katılmak isteyen kursiyerler ücretin tamamını aşağıda yer alan banka hesabına yatırarak yada GAZİSEM'de Halkbank Paraf karta 9 taksit diğer banka kredi kartlarına peşin olarak kredi kartı ile ödemelerini yapabilirler. Kursiyerler, bu işlemin ardından aşağıda anlatıldığı şekilde online kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Eğitime kaydın tamamlanabilmesi için eğitim ücretinin, (uzatılmış tarih olarak) en geç 26 Mayıs 2017 Cuma saat 16.30'a kadar yatırılarak kaydın online olarak tamamlanması gerekmektedir.

 

Ödemeler internet üzerinden e-dekont almak koşulu ile EFT yoluyla da yapılabilir.

Hesap No:    GAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ GAZİSEM HESABINA

                      HALK BANKASI

                      ŞUBE NO: 1294

                      HESAP NO: 06000165

                      IBAN : TR59 0001 2001 2940 0006 0001 65

Eğitim Başvurusu: Başvurular aşağıda yer alan Eğitim Başvuru Formu ile banka dekontunun bir kopyası (resim olarak) form doldurulduktan sonra sisteme yüklenerek online olarak gerçekleştirilecektir. Dekontun açıklama kısmına "Ad Soyad", "T.C. Kimlik No",  "Arabuluculuk Eğitimi" bilgileri yazdırılmalıdır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU