Eğitimin amacı; 4734 ve 4735 sayılı kanunların genel açıklaması ve kamu idarelerince yapılacak olan ihalelere karşı itirazı olanların itiraz yolları ile 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa göre yapılacak sözleşmelerin uygulanması aşamasında ortaya çıkacak hukuki sorunların çözüm yollarının Kamu İhale Kurulu, idare yargı ve adli yargı kararları ışığında açıklaması ile idarenin bu konularda yapacakları işlemler ve savunmaların ortaya konulmasıdır.

Eğitim bedelini şahsi olarak karşılayacak katılımcılar aşağıda belirtilen hesap numarasına eğitim bedelini kayıttan önce yatırarak dekontu Başvuru Formu’ na online yükleyeceklerdir.

Kamu kurum ve kuruluşlarından eğitimimize katılacak olan katılımcılar kurumlarından alacakları resmi olur yazısını ve Eğitim Başvuru Formu ’nu (imzalı ve mühürlü) Merkezimize ileterek kayıt yaptırabilirler. Katılımcılar eğitim başladıktan sonra Merkezimiz tarafından düzenlenen eğitim faturasını kendi kurumlarına teslim ederek ödeme sürecini başlatacaktır. Ayrıca GAZİSEM web adresinden online Başvuru Formu’ nu doldurmaları gerekmektedir.

Eğitim 24-27 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Eğitim kontenjanı 40 kişi ile sınırlıdır.

Eğitime katılacaklardan; ders notu, kırtasiye malzemesi, aralarda ikram giderleri ve öğlen yemeği tarafımızdan karşılanmak üzere, kişi başı 850,00 TL (KDV dahil) katılım ücreti alınacaktır.

Eğitim Hakkında Detaylı Açıklama

Önemli Açıklama: Eğitime katılmak isteyen katılımcılar ücretin tamamını aşağıda yer alan banka hesabına yatırarak ya da GAZİSEM’e gelerek Halkbank Paraf karta 9 taksit diğer banka kredi kartlarına peşin olarak kredi kartı ile ödemelerini yapabilirler. Ardından katılımcıların aşağıda anlatıldığı şekilde online kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Eğitime kaydın tamamlanabilmesi için eğitim ücretinin, en geç 19 Nisan 2017 Çarşamba saat 13.30'a kadar yatırılarak kaydın online olarak tamamlanması gerekmektedir (Kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır).

Ödemeler internet üzerinden e-dekont almak koşulu ile EFT yoluyla da yapılabilir.

Hesap No:    GAZİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ GAZİSEM HESABINA

                      HALK BANKASI

                      ŞUBE NO: 1294

                      HESAP NO: 06000165

                      IBAN : TR59 0001 2001 2940 0006 0001 65

Eğitim hakkında detaylı açıklama için 0312 216 16 86 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Eğitim Başvurusu: Başvurular aşağıda yer alan Eğitim Başvuru Formu ile banka dekontunun bir kopyası (resim olarak) form doldurulduktan sonra sisteme yüklenerek online olarak gerçekleştirilecektir. Dekontun açıklama kısmına "Ad Soyad", "T.C. Kimlik No",  "Kamu İhale Kanunu Eğitimi" bilgileri yazdırılmalıdır.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU