Duyurular

Eğitimin amacı, şirketlerin Sayıştay’ca ne şekilde denetlendiği ve denetim sonucunda yazılan raporların hukuki sonucu ile sorumluların sorumluluklarının ortaya konulmasıdır. Ayrıca; 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olan belediye şirketleri ile bütçe içinde kurulan belediye işletmelerinde söz konusu kanunun uygulanması konusunda bilgi sunulmasıdır.

Eğitim bedelini şahsi olarak karşılayacak katılımcılar ödemeyi, eğitim başvuru formunu doldurduktan sonra banka/kredi kartı ile “odeme.gazi.edu.tr” web sayfasından yapacaklardır.

Kamu kurum ve kuruluşlarından eğitimimize katılacak olan katılımcılar kurumlarından alacakları resmi olur yazısını eğitim başvuru formunu doldurduktan sonra gazisem@gazi.edu.tr e-posta adresine göndereceklerdir. Katılımcılar eğitim başladıktan sonra Merkezimiz tarafından düzenlenen eğitim faturasını kendi kurumlarına ödeme için teslim ederek ödeme sürecini başlatacaktır.

Eğitim 4-7 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Eğitime katılacaklardan; ders notu, kırtasiye malzemesi, aralarda ikram giderleri ve öğlen yemeği tarafımızdan karşılanmak üzere, kişi başı 850,00 TL (KDV dahil) katılım ücreti alınacaktır.

 

Eğitim Hakkında Detaylı Açıklama

Önemli Açıklama: Eğitime kaydın tamamlanabilmesi için kesin kaydın, en geç 29 Kasım 2017 Cuma saat 16.30'a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Eğitim hakkında detaylı açıklama için 0312 216 16 86 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU